Yeni Seat Ateca

Son zamanlarda otomobil dünyasında ayrıcalıklı modeller talep görmeye başlanıyor. Otomobil üreticileri de bu talebe kayıtsız kalmayarak her gün yeni modeller sektöre sürüyorlar.

Keskin ütü izleri araca dinamiklik katmış. ön yüzü ise Passat’tan tanıdığımızı söyleyebiliriz. Bir uçtan başlayıp başka uca kadar devam ediyor. Bu da araca bir genişlik hissi kazandırıyor. içerisine bindiğiniz zaman kaliteli ve yumuşak materyallerin kullanılmış olduğunu söyleyebiliriz. üs bölümler yumuşak fakat alt bölümlerin yine sert malzemelerden yapıldığını söylemek lazım. yolda çok aşırı konforlu ve oldukça sorunsuz aracın modlarını seçtiğiniz zaman bu sürüş modlarına göre araçta o modları yansıtıyor.

Ateca günlük kullanım için geliştirilmiş ve herkesin ihtiyacını karşılayacak değişik özelliklere sahip. Geniş motor yelpazesi çekici tasarımı ve bunların yanı dizi gerçekte ileri teknolojileri de Ateca’ yı şehre aşırı uygun bir otomobil yapıyor. Bagaj kapağı aracın önemli özelliklerinden birisi eliniz dolu olduğunda veya çocuğunuz kucağınızdaysa sadece bir ayak hareketi ile aracın bagaj kapağını açmanız olası. yine telefonunuzu kablosuz şekilde şarj edebiliyor olmanız önemli teknolojik özelliklerden bir tanesi.

Yeni seat ateca araç kiralama hizmeti için İzmir’de shift oto kiralama bornova şubesinden destek alabilirsiniz.