Bornova Araç Kiralama hizmetleri açısından birden fazla seçenek bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında Bornova araç kiralama hizmetleri ile İzmir Bornova bölgesinde faaliyete göstermektedir. Bornova araç kiralama şirketimiz rent a car, oto kiralama, ve filo kiralama hizmetlerini yapmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz ile vermiş olduğumuz hizmet tamamen siz müşterilerimize hitap etmek ve memnun etmektir. Araç kiralama ile sizlerin daha rahat ve güvenilir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kaskolu ve en son model araçlarımızla tamamen sizleri memnun etmek istiyoruz. Bornova Araç kiralama ile yaptığımız tüm hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır.

Bornova Rent A Car

Bornova da güvenilir, kaskolu arabaya mı ihtiyacınız var. Shift Oto Kiralama ekibi olarak keyifli bir rent a car deneyimi edinmeniz için tüm tecrübemizi kullanıyoruz.

DEVAMINI OKU

Bornova Oto Kiralama

İzmir'de keşfedilecek bir sürü tarihi alan sizleri bekliyor!. Eşsiz kordon manzarasına sahip mekânları, sıcak ve güler yüzlü esnafıyla birlikte İzmir'i gezmenin en kolay yolu bir araç kiralamak. Bornova oto kiralama işleminin ardından kordon boyunu, çeşmeyi, karaburun ve urla gibi bir çok gezilecek yerleri keşfedebilirsiniz.

DEVAMINI OKU