Shift oto kiralama firması kurumsal hizmet sunduğundan dolayı tüm araç modellerinde ekonomik fiyat politikasını benimsemiştir. Kiralamak istediğiniz aracın günlük tutarı ekonomik olarak karşınıza çıkar. Ödeme seçenekleri konusunda da kolaylık sağlayan firma bunu çeşitli kampanya ve avantajlar ile de desteklemektedir. İzmir araç kiralama sektörü içerisinde en uygun fiyat anlayışını sunan firma kalitesi ile İzmir’de en çok tercih edilen rent a car firmaları arasında yer almaktadır. Shift oto kiralama firmamızın sunduğu her bütçeye uygun ekonomik fiyatları İzmir araç kiralama fiyatları bölümünden inceleyebilirsiniz.

Tatilde Araç Kiralayarak Araçsız Kalmayın

Tatil dönemlerinde hem zamandan hem de maddi açıdan kar etmek istiyor iseniz mutlaka araç kiralayın. Çünkü tatil bölgesinde gezintiye çıkmak yeni yerler görmek için ulaşım gereklidir. Bu ulaşımı da araç kiralayarak giderebilirsiniz. Bulunduğunuz yerin doğal güzelliklerini, turistik yerlerini bu sayede hızlı ve güvenilir bir şekilde görebilirsiniz.

Shift oto kiralama hizmet ağı olarak Bornova araç kiralama desteğini sunarak yararlanmanızı sağlamaktadır. Kurumsal çerçevede verilen hizmetler garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Ehliyetiniz ile araç kiraladıktan sonra karşılaştığınız tüm sorunları bildirebilirsiniz. Araçlarımızda kasko bulunmaktadır. Güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka yolu ile yapabilirsiniz. Araç kiraladıktan sonra araç ile kaza yaptığınızda bu durumu hemen kurumsal müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. Anında gerekli destek size verilecektir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile sektör içerisinde yer alan şirket size en iyi hizmeti sunmak için daime geliştirici yöntemler belirlemektedir. Bunun için güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş olup tüm personeli ile sizin yanınızda yer almaktadır. İstediğiniz modeli kiralamanıza yardımcı olan Shift oto kiralama lüks araba kiralama ihtiyacı olanlara da gerekli desteği sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden müşteri odaklı anlayış içerisinde gerekli destek sunulmaktadır.

Kiralık Araç Bakımı ve Temizliği

Tüm araçlar temiz ve bakımlı olarak kiralanmaktadır. Bünyesinde bulunan araçlar son model olmakla beraber, lüks model sınıfına ait araç çeşitleri de bulunmaktadır. İstediğiniz aracı istediğiniz gün sayısınca kiralayabilir ve kullanabilirsiniz. Her araçta klima yer almaktadır. Otomatik veya manuel olarak kendi tarzınıza uygun vitesli aracı kiralayarak kullanım sağlayabilirsiniz. Bölge olarak İzmir Bornova Rent A Car hizmetini sunan firma hizmet ağını sürekli geliştirmeye devam etmektedir.