Araç kiralama özellikle istenilen şey güvenilir bir firma bulabilmektir. Kaskolu, bakımları zamanında yapılmış bir araçla trafikte seyahat ederken arabanın güven vermesi çok önemlidir. Bu hizmeti sağlamak bir rent a car firması için kolay iş değildir.

Shift oto kiralama uzun süredir profesyonel ekibi sayesinde araçlarını sizler için en güvenilir hale getirmeye başarmıştır. Hem uygun fiyatlı araçlar, hem son model araçlarıyla sizlere hizmet sunulabilmektedir.

izmirde araç kiralama hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Rent a car hizmetlerinde gerek günü birlik, gerek haftalık gerekse aylık olarak hizmet sunabilmektedir.

Şirketimizce son model, bakımlı ve güvenirli olan araçlarımızda full kasko mevcuttur. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

İzmir araç kiralama yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat alabilmek için 0(232) 339 19 98 nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.

Bornova Araç Kiralama

Bornova Araç Kiralama hizmetleri açısından birden fazla seçenek bulunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında Bornova araç kiralama hizmetleri ile İzmir Bornova bölgesinde faaliyete göstermektedir.

DEVAMINI OKU

İzmir Araç Kiralama

İzmir'de araç kiralama firmaları arasında memnuniyetinizi üst seviye tutabilmek en büyük amacımız olmuştur. Bunun karşılığı sizlerden geri dönüş olumlu geri dönüşler olması motivasyonumuzu artırmaktadır.

DEVAMINI OKU

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Bölgesel araç kiralama şirketleri arasında bulunan Shift oto kiralama havalimanına hizmet vermektedir. Her kesimden şirket ve şahıslara hizmet etmek amacıyla kurulmuş olan firmamız Havalimanı araç kiralama hizmetleri ile İzmir Adnan Menderes havalanı bölgesinde de faaliyet göstermektedir.

DEVAMINI OKU

Otogar Araç Kiralama

Araç Kiralama hizmetleri kapsamında birçok seçenek bulunmaktadır. Birçok yere olan hizmetimiz Otogar araç kiralama hizmetleri kapsamında İzmir otogara araç teslimimiz vardır.

DEVAMINI OKU

Araç Transfer

DEVAMINI OKU

Şoförlü Araç Kiralama

izmir`de hususi toplantılarınızda,iş seyahatlerinizde, Düğün bunun gibi öteki bütün organizasyonlarınızda, ileri sürüş kabiliyetine sahip, minimum 5 yıllık ehliyet sahibi, şirketimiz içerisinde çalışan diksiyonu düzgün, türkçeye hakim,aynı sürede talepleriniz doğrultusunda yabancı lisan bilen personellerle sizlere şoförlü araç kiralama hizmeti verebilmekteyiz

DEVAMINI OKU