İzmir'de araç kiralama firmaları arasında memnuniyetinizi üst seviye tutabilmek en büyük amacımız olmuştur. Bunun karşılığı sizlerden olumlu geri dönüşler olması motivasyonumuzu artırmaktadır. Shift araç kiralama firması bizlere gösterdiğiniz özenden dolayı sizlere teşekkür ederiz.

Araç kiralama hizmetini geçmiş dönemlerde çalışmaya hayatımızdan sonra başlayan şirket olma hayatına kadar olan tecrübemizle sizlere aktarmaktayız. Bu sizlere verilen hizmeti pozitif yönde etki yapmaktadır.

izmirde araç kiralama hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Araç kiralama hizmetlerinde gerek günü birlik, gerek haftalık, gerek aylık araç kiralama hizmetiyle beraber filo kiralama hizmetleri de vermekteyiz.

Şirketimizce şöforlü şöforsuz araçlarımız mevcuttur. Araçlarımızın bakımları zamanında yapılmış ve kaskoları full kasko olarak yaptırmaktayız. Ödemelerinizi ister kredi kartıyla, isterseniz nakit olarak yapabilir. Haftalık ve aylık kiralamalarda uygun fiyat avantajlarından yararlanmanız mümkündür.

İzmir araç kiralama hizmeti yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat albilmek için 0(232) 339 19 98 nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.

İzmir Oto Kiralama

İzmir oto kiralama da otomobiller, hayatın vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi ki, kimi koşullarda bir aracınız yoksa; özellikle büyük şehirlerde işiniz oldukça zor olabilir.

DEVAMINI OKU

İzmir Rent A Car

Düzenli olarak araç kiralama yapanlar bilirler; kimi firmaların araçlarının model yılları çok düşüktür ve özellikle niteliksiz işletmeler teslim sırasında kullanıcıya ciddi sorunlar çıkarabilirler. Bu noktada İzmir rent a car firmaları analiz edilirken firma profiline dikkat edilmeli ve evrensel niteliklerde hizmet verip vermedikleri incelenmelidir.

DEVAMINI OKU