Biliyorsunuz ki günümüzde ulaşım her yönüyle bir ihtiyaç haline geldi. Bu ulaşım araçlarının da önemini arttırıyor. Dünyada en çok üretilen, kullanılan ve tercih edilen bir ulaşım aracı da arabalardır. Gerek tatil için gerek aile ziyareti gerekse iş için eğer yolunuz İzmir’e düşer ve aracınız olmazsa hiç endişelenmeyin. Herhangi bir sebepten İzmir’e geldiniz ve aracınız yoksa otobüs ve dolmuşların bitmeyen çilesini çekmek istemiyorsanız aklınıza ilk gelen tercih taksi olabilir ama biliyorsunuz ki taksi ile seyahatlerde en kısa mesafelere bile bir servet ödeyebiliyorsunuz. Artık bu sorunları hiç düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü İzmir araç kiralama firması olarak sizin ve sevdiklerinizin yerine her şeyi düşündük.

İzmir oto kiralama aracılığı ile konforlu güvenli yasal bir şekilde araç kiralamak artık hiç zor değil. Herkesin rahatlığına, konforuna ve bütçesine göre bir araba bulmak İzmir araç kiralama ile çok kolay bir hal alıyor. İzmir’de araç kiralamak istediğiniz andan itibaren sizin için 7/24 hizmet veren, önce güvenlik anlayışı ile yola çıkan bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti anlayışını kendimize ilke ediniyoruz. Yüzlerce müşterimizin referanslarına güvenerek kendimizden emin şekilde yolumuza devam ediyoruz. İzmir’in en iyi araç kiralama firması olduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Daima muayenesi olan bakımlı ve rutin temizliği yapılan araçlarımızla en kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Araç Kiralama Hizmetinde Hangi Arabaları tercih edebilirim?

Bir araçtan beklediğiniz ilk özellik nedir? Bizim araçlarımızda ilk önce can güvenliğini esas alan teknolojilere dayalı araçlarımız mevcuttur. Emniyet kemer uyarılı hava yastıkları olan araçlarımızda her türlü elit özellikler mevcuttur. Konforun yanı sıra son derece teknolojik ve sürücü ile içerdekilerin en rahat şekilde seyahat etmesini sağlayacak biçimde dizayn edilen arabalarımız sizler için hizmete hazırdır. Klimalı, son model, üst düzey sayılabilecek teknolojili arabalarla en hoş seyahatler sizin için hazırdır. Performanslarından söz edecek olursak shift oto kiralama  her zaman müşteri memnuniyetini esas aldığından dolayı son teknolojiyle donatılmış 2015 model arabalarımız sizlerin huzurundadır. Her türlü yol koşullarına uyum sağlayabilen uzun mesafe kısa mesafe dinlemeden her zaman en üst düzey konfor ve performansı sağlayan araçlarımızda seyahat etmek sizin için zevke dönüşecektir. Klimalı araçlarımızda mevsimlerin sizin için bir önemi kalmayacak. Kaskolu olana arabalarımızda herhangi bir kaza durumunda kurumsal müşteri hizmeti yetkililerimiz sizlerin huzurunuzda olacaktır. Kurumsal hizmet anlayışı ile bizim için itibar her şey demektir. İzmir rent a car olarak geniş yelpazeli araç modellerimiz hizmetinizdedir. Araba modellerimiz; Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Peugeot, Renault, Volkswagen olmakla beraber lüks araç sınıfına girmektedir. Dizel veya benzinli yakıt seçenekleriyle hem bütçenizi düşünüyor hem de performans hizmeti sunuyoruz. Otomatik sürüş sevenlere otomatik şanzıman, manuel sürüş keyfi isteyenlere ise manuel şanzımanlı araçlarımız mevcuttur. Günlük, haftalık, aylık ya da isteğinize bağlı uzun vadeli araç kiralayarak tamamen sizin rahatınızı düşünüyoruz. Sektörün en uygun fiyatlarını barındırıyoruz ve ödediğiniz her kuruşun size konfor kalite ve elit hizmet olarak dönmesini amaçlıyoruz.

İlk amacımız güven ve ardından kalitedir. Amacımız işten ziyade sizlere çözüm yolu olmaktır. Artık ulaşım İzmir oto kiralamaile oldukça kolay. Taksi beklemek ya da cebiniz açısından düşününce taksinin çözüm olmadığını görebilirsiniz. Günümüzde hele ki bayansanız taksiye binince kendinizi huzurlu hissedemeyebilirsiniz. Bu nedenle İzmir araç kiralama sizin yanınızda.

Konforun ve kalitenin doğru adresindesiniz. Kendi arabanızda aradığınız tüm özellikleri düşünerek her zevke göre arabalarımızı barındırıyoruz. Sizlere konforu ve güveni sunuyoruz. Her daim hizmetinizdeyiz.