İzmir araç kiralama konusunun öncülerinden olan Shift oto kiralama firması kısa zamanda  aranan rent a car firmaları arasında yerini almıştır.

İzmir’de kiralık araç ihtiyacınız var  ve araç satın almayı mı düşünüyorsunuz? Bunun için toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Ve ne yazık ki; masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Ayrıca, aracınızın ikinci el satış değerinin belirsizliği de sizin için bir risk unsuru olacaktır. Satın almak yerine kiralamak, uzun vadede size birden fazla avantaj sağlıyor. Çünkü araç kiraladığınızda, yanında birden fazla uygun maliyetli ek hizmeti de almış oluyorsunuz. Ve şirketimiz, İzmir oto kiralama konusunda uzman kadrosuyla, bütün sorunlarınıza çözüm üretmek amacıyla hizmetinize sunulmuştur.

Oto kiralama, araç kiralama ya da rent a car olarak bilinen taşıt kiralama işlemi, günümüzde araç satın almaktan daha avantajlı bir konumdadır. Bu işlem, günlük kiralama ve uzun dönem kiralama olarak ikiye ayrılmaktadır. Günlük kiralamalar havaalanları veya havalimanları ve turistik amaçlı gezileri kapsamaktadır.

Uzun dönem kiralamalar ise genellikle firmalar tarafından yapılmaktadır. Uzun dönem için araç kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıkları, firmalar tarafından birden fazla aracın kiralandığı  filo kiralama  yönteminin de gelişmesine neden olmuştur. İzmir araç kiralama firmamızın, filo kiralama seçeneği de bulunmaktadır. Şirket olarak filo araç kiralama düşünceniz var fakat şirketinizin yeteri kadar büyük olmadığı konusunda endişeniz mi var? İzmir rent a car şirketimiz, KOBİ ’lerden başlayarak çok uluslu holdinglere kadar farklı büyüklüklerdeki şirketler için filo kiralaması için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Dilediğiniz marka ve modeldeki araçlara; sadece araç kirası ödeyerek sahip olabilirsiniz. Aracı satın alırken olduğu gibi; yüzde usülüyle herhangi bir peşinat ödemeyeceksiniz. Bu kira ödemesi, kredi imkanlarınızı etkileyemeyecek. Kiralanan araçların bakım masrafları, kasko, Zorunlu Mali Mesuliyet Sigortası, araç muayeneleri, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve oluşan hasarların telafisi ve tamiri gibi durumlar, kiralama şirketi tarafından takip edilir, ödemeleri yapılır. Bu da doğal olarak, araç kiralayan kişi veya şirketin zaman kaybetmemesi ve işlem takibiyle uğraşmaması demektir.

Herhangi bir kaza durumunda, İzmir kiralık araç şirketlerimizle yapmış olduğunuz sözleşmedeki şartlar doğrultusunda aracınıza ikame araç vererek, kullanıma devam etmenizi de sağlıyoruz. İstediğiniz marka ve markanın son modellerini bulabileceğiniz firmamızda, araçların değişimi; periyodik olarak, sözleşmelere konulan belirli bir süre veya kilometre sonunda yapılmaktadır. Bununla birlikte 7 gün 24 saat çekme, kurtarma ve seyahate devam gibi yol yardım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yani arıza ya da kaza gibi durumlarda kesintisiz hizmet verilmektedir. Güvenilir markaların lastikleri kullanılır ve belirlediğimiz kilometedeki periyotlar çerçevesinde, araçların lastik değişimleri gerçekleştirilir. Ayrıca kiralama süresi göz önünde bulundurularak bir takım (4 adet) kış lastiği de verilir. Talep ettiğiniz taktirde, ikinci el yerine şahsınıza sıfır araç tahsisi de yapılabilmektedir.

Kiraladığınız marka ve modeli, ikinci el değer değişimi riskini göze almadan, İzmir kiralık araç şirketimizle irtibata geçerek kolaylıkla değiştirebilirsiniz. İzmir merkezli şirketimiz, günlük veya uzun dönem araç kiralamalarınız için sizlere havaalanında da hizmet vermektedir. Eğer hayallerinizdeki arabaya uygun bir fiyatla sahip olmak istiyorsanız, ofisimize bekleriz.