İzmir bornova merkezli şirketimiz, Filo kiralama ve araç kiralama konusunda kusursuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır.  Günümüzün küresel ekonomilerinin tamamında öz sermayenin doğru biçimde değerlendirilmesi ve karlılık düzeyinin yükseltilmesi amaçlı öz sermaye avantajının kullanılması, tüm sektörler amaçlı mühim artan bir unsur haline gelmiştir.

İzmir Filo Kiralama ile Yüksek Karlılık

Dolayısı ile filo ve araç kiralayan firma sahipleri öz sermayesine başvurmak zorunda kalmadan ticari gereksinimlerini düşük bütçelerle karşılayabilir. Zaruri duruma iştirak eden trafik sigortası mevzubahis yüzlerce araçtan meydana iştirak eden bir filo olduğunda firma bütçesinin önemli derecede sarsılmasına gerek meydana iştirak eden bir giderken, şirketin kiralayarak filo gereksinimini karşılaması uygun fiyatı açıdan yeniden göz ardı edilemeyecek bir avantajdır. Bugünün şartlarında hele ki ticaret hayatında çalışanlar aracılığıyla kullanılan araçların firma sahipleri aracılığıyla kasko yaptırılmaması düşünülemez duruma gelmiştir. İzmir Filo kiralama ve araç kiralamanın işletme sahibine sunduğu sayısız avantajdan bir öbür de, yüzlerce aracın kasko ve diğer maliyetinden kurtulmaktır. Tüm bunlar dışarısında yıllık motorlu taşıtlar vergisi benzeri mühim bir gider kalemi de filo ve araç kiralamayı seçim eden firma sahipleri amaçlı bir problem olmaktan çıkmaktadır.

Araç Kiralamada Ekonomik Çözümler

Yukarda bahsi geçen tüm uygun fiyatı avantajlar firma sahiplerinin günden güne filo ve araç kiralama hizmetlerine daha çok alaka göstermesine sebebiyet verirken, sağlanan avantajlar aslında bu civarı da değildir. Firma sahibinin giderlerinden kısarak ticari faaliyetlerini yürütmesine imkan imkanı sunan bu kiralama hizmetleri dolasıyla işletme sahibinin karlılık düzeyinin yükseliş göstermesi demektir. Fiyati azaldığı amaçlı piyasa bütününe göre daha düşük fiyatı verebilen firma sahibi, filo ve araç kiralayarak ticari hayatında daha çok rekabet gücü ve bunun da sonucunda daha çok müşteriye hizmet sunarak çok daha çok kar ele geçirme fırsatı yakalayabilir. Araç muayenesi amaçlı yatırılan harçlar, araçların periyodik bakım giderleri ve hatta 50-60 bin kilometrede bir değişmesi lazım iştirak eden lastikler dahi firma sahipleri amaçlı hem bir az hem bir de ileriye yönelik mühim giderlerdir. Kaldı ki, bir de öngörülemeyen giderler olarak bahsi geçen ve aniden ortaya çıkan problemlerin giderilmesi amaçlı harcanan ücret vardır.

İzmir de Filo ve araç kiralama hizmeti alan tüm işletme sahipleri bir değil, birden çok daha fazla ilginç konuda en uygun fiyatlı çözümü seçimiş olur.