Piyasa da birçok araç kiralama firması mevcuttur, ancak izmir merkezli araç kiralama firması olan shift oto kiralama müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmekte ve her türlü imkânı sunabilimektedir.


İzmir’de bornova merkezli olan oto kiralama firmamız dilerseniz bulunduğunuz konuma kiralık aracınızı getirip size teslim ediyor, isterseniz gelip siz direk olarak bornova araç kiralama şubemizden aracı teslim alabiliyorsunuz. İzmir özellikle ilçeleri bakımından bir hayli güzel bir ildir. Bir çok ilçesi arasındaki mesafenin birbirine uzak olmasından dolayı otobüsle gitmek hem zaman kaybı hem de çok yorucudur, bu noktada en iyi tercih ise shift oto kiralama firmamızdan size en uygun koşullarda oto kiralama hizmetinden yararlanmak olmuştur.


Firmamız bünyesinde her türlü kiralık araç seçeneği mevcuttur, ekonomik tutunda minibüse varıncaya kadar her türlü hizmeti size sunabilecek, dilerseniz son model lüks araba isteklerinize cevap verebilecek bir potansiyele sahibiz. Yalnızca tatil, gezmek ya da ihtiyaçlarınız durumunda değil aynı zamanda özel davet, organizasyonlar için de size yardımcı olabilmekteyiz. Nişan, düğün ve de özel toplantılarınız da dilerseniz şoförlü araç kiralama hizmeti verebilmekteyiz.


Bornovada günlük oto kiralama ihtiyacı duyanlara shift oto kiralama en uygun koşullarla yardımcı olacaktır. İzmir merkezli olarak araçlarımızı teslim alacağınız üç merkezi nokta bulunmaktadır bunlar; Bayraklı ofis, Bornova ofis ve İzmir Adnan Menderes havalimanı ofislerimizdir.


Araçlarımızın tüm teknik ve mekanik bakımları belirli aralıklarla kontrol edilmekte olup müşterilerimizin hiç bir sorun yaşamaması için tüm önlemler alınmaktadır. Kiraladığınız araçların iç ve dış bakımları günlük olarak düzenli bir şekilde yapılmakta ve size temiz bir şekilde sunulmaktadır,  bu nedenle her türlü ortam için araçlarımız tamamen kullanıma hazırlanmıştır. İster acil durumlarınız da isterseniz bir seyehatiniz için bizi rahatlıkla ev güvenle tercih edebilirsiniz.

Kiralık araç hakkında detaylı tüm bilgilere menümüzden ulaşabilir dilerseniz iletişim menümüzden irtibata geçebilirsiniz.

Bizimle telefondan iletişime geçerek araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabildiğiniz gibi isterseniz internet üzerinden online olarak ta oto kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.