Bölgesel araç kiralama şirketleri arasında bulunan Shift oto kiralama havalimanına hizmet vermektedir. Her kesimden şirket ve şahıslara hizmet etmek amacıyla kurulmuş olan firmamız Havalimanı araç kiralama hizmetleri ile İzmir Adnan Menderes havalanı bölgesinde de faaliyet göstermektedir.

Güzelliği ile herkesi büyüleyen birçok sanatçı ve şairin ilham kaynağı olan İzmir’in her bir köşesi birçok gezilecek, görülecek güzellik ile dolu. Türkiye’nin üçüncü en büyük şehri olan İzmir körfez etrafına konumlanmış bir şekilde tam bir sahil kentidir. Tarihi binlerce yıl öncesine ve birçok topluluğa dayanan İzmir seyahatleri tam bir kültür gezisi haline dönüşmektedir. Şehir merkezinin yanı sıra sahil kasabaları ile eşsiz güzellikleri arasındaki seyahatleriniz için araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak hem tüm güzellikleri görmek bakımından, hem de zamanı yolda geçirip güzelliklerden mahrum kalmamak adına tercih edilmektedir.

İzmir’e uçak yolculuğu ile gelecek olan misafirlerimiz için şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer alan Adnan Menderes Havalimanından araç kiralama hizmetinden kolay bir şekilde yararlanarak tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. İzmir’in başlıca tatil merkezlerine araç kiralayıp ulaşım sağlamak isteyen misafirlerimiz için Çeşme 95 km, Selçuk 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. İzmir havalimanı araç kiralama ile başta Çeşme, Urla, Seferihisar olmak üzere İzmir’in güzellikler ile dolu birçok ilçesini görebilirsiniz.

İzmir havalimanı araç kiralama ile Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki meşhur noktalar hakkındaki kısa bilgiye göz atabilirsiniz:

İzmir’in en popüler noktalarından biri olan Çeşme’ye ulaşım İzmir – Çeşme Otoyolu ile ortalama 60 dakikada sağlanmaktadır. Tam karşısında Yunan Sakız Adası’nın yer aldığı Çeşme’de beyaz kumlar ve turkuaz denizi sıkça göreceğinize, tarihi dokusunun olduğu gibi korunduğu Alaçatı sokaklarını gezmeden Çeşme’den gidilmez. Tatil noktalarının yanı sıra olağanüstü bir antik dokuya sahip Selçuk ilçesindeki Efes Antik Kent şehrin en büyük değeri şüphesiz. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonucu ulaşmanın mümkün olduğu Efes’in hemen yanı başında bir başka tarihi doku şarapları ile ünlü Şirince köyü bulunmaktadır.

Tüm bu güzellikleri zaman kaybetmeden gezmek isteyen ve uçak yolculuğu ile Adnan Menderes Havalimanına gelmiş misafirlerimiz için en kaliteli ve uygun izmir havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz ile günün her saati hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen izmir havalimanı araç kiralama hizmetinde en lüks ve en yeni filosu ile araçlarımızdan yararlanmak için internet sitemiz www.shiftotokiralama.com ya da müşteri danışma numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İzmir havalimanı oto kiralama

İzmir havalimanı oto kiralama hizmetleri, şehre gelen misafirlere güzel bir seyahat ve tatil deneyimi sunmak için hizmet vermektedir. Adnan Menderes Havalimanına gelen misafirlerimiz için en yeni ve en konforlu filomuz ile şehrin hem gündüz hem de gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

DEVAMINI OKU