Tarihi M.Ö. 1200’lere dayanan Ege’nin incisi birçok medeniyete ev sahipliği yapan İzmir aynı zamanda Türkiye’nin en büyük üçüncü şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bir liman kenti olmasının yanında fuarları ile ünlü bir şehirdir İzmir. Çevresinde yer alan gözde tatil merkezleri ile kendine özgü yaşantısı, tarihi dokuları ve eşsiz lezzetleri bulunan İzmir gelen her misafirini mutlu bir tebessüm ile uğurlamaktadır. Şehrin tek havalimanı, şehir merkezine 18 km uzaklıkta yer alan Adnan Menderes Havalimanıdır. İzmir havalimanı oto kiralama hizmetleri, şehre gelen misafirlere güzel bir seyahat ve tatil deneyimi sunmak için hizmet vermektedir.

Dört bir köşesinde gerek tatil merkezleri gerekse turistik ve ören yerleri ile İzmir’de dolu dolu günler misafirlerini beklemekte. Bu yerler İzmir şehir merkezi etrafında ilçelerde yer alması sebebi ile izmir havalimanı oto kiralama hizmeti ile seyahatlerde yolda zaman kaybı yaşamadan tarihin ve tatile doymak mümkün. Adnan Menderes Havalimanına gelen misafirlerimiz için en yeni ve en konforlu filomuz ile şehrin hem gündüz hem de gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir havalimanı oto kiralama hizmeti ile aracınızı kiralayıp tek düşünmeniz gereken şey İzmir’de ne yenir? Nerede kahvaltı yapılır? Nerelere gidilir? Hangi deniz güzel? Soruları olacak. Güncel araç filosu ve deneyimli çalışan hizmetleri ile izmir havalimanı oto kiralama hizmetlerimizden kolayca faydalanabilir ve bu eşsiz şehrin keyfine bakabilirsiniz.

Müşteri odaklı olarak yenilenen en yeni araç filomuzda ister ekonomik ister lüks sınıflarda izmir havalimanı oto kiralama hizmeti ile Adnan Menderes Havalimanındaki misafirlerimiz için günün her saati hizmet vermekteyiz. İster müşteri danışma numaralarımızdan ya da www.shiftotokiralama.com web adresimizden istenilen sınıf ve modelde aracı kolayca kiralayabilir ve İzmir’in keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir araç kiralama yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat alabilmek için 0(232) 339 19 98 nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.