Firmamız İzmir Bornova ilçesinde en avantajlı oto kiralama firması olarak tercih sebebiniz olmuştur. Konforlu araçlarıyla oto kiralama alanında Shift Oto Kiralama sağladığı atantajlara hayran kalacaksınız.  Ödediğiniz her lira size konfor olarak geri döneceğinizi bilmenizde fayda vardır. İzmir’de araç kiralama alanında lider firmalar arasında yer alan Shift oto kiralama İzmir’in her bölgesi hizmet sağlamaktadır. İzmir’ in her bölgesine aracınızı size teslim edilebilmektedir.

Firmamızda bulunan araçlar ve fiyatlar hakkında her zaman detaylı bilgi olabilirsiniz. Firmamız araçlarının tamamının bakımları zamanında yapılmış ve full kasko hizmetinizdedir. Bizimle isterseniz günlük, haftalık, aylık yada uzun vade de çalışabilirsiniz. Shift oto kiralama avantajlarından biri de filolu araçlarımız sayesinde kurumsal veya kamusal işyerleriniz için araba kiralayabilirsiniz.

Müşterilerimiz İzmir’e iş ve tatil seyahatleri için geldiklerinde firmamızı tercih etmektedirler. Çünkü araçlarımızın tamamı modelli ve lüks serilerden oluşmaktadır. İzmir ve çevresi ile ülkemizin belli başlı olan tatil bölgelerindendir ve bu güzel şehre dünyanın her yerinden milyonlarca insan ziyaret etmektedir. Dolayısıyla insanların bu şehri konforlu ve güvenli bir şekilde araçla gezmeleri için Shift araç kiralama bu avantajı fazlasıyla karşılamaktadır. İsmimizden de anlaşılacağı gibi bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bir firma olmayı benimsedik. Şimdi de her şeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla, her şey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle sizlere hizmet sağlamaktayız.

İzmir Araç Kiralama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, emrinizdeyiz.