izmir`de hususi toplantılarınızda,iş seyahatlerinizde, Düğün bunun gibi öteki bütün organizasyonlarınızda, ileri sürüş kabiliyetine sahip, minimum 5 yıllık ehliyet sahibi, şirketimiz içerisinde çalışan diksiyonu düzgün, türkçeye hakim,aynı sürede talepleriniz doğrultusunda yabancı lisan bilen personellerle sizlere şoförlü araç kiralama hizmeti verebilmekteyiz

2015 Model Vip araçlarla şoförlü araç kiralama taleplerinizi, filomuzdan seçiceğiniz herhangi bir modelle gerçekleştiribileceğiniz bunun gibi,değişik marka vasıtası sizler için çözüm ortaklarımızdan temin edebilmekteyiz. şoför tahsisi,günün her saati için geçerli olup,mesai saatimiz olan 08:30 19:30 saatleri içinde 75 TL ile ücretlendirilmektedir. En Ekonomik fiyat garantisi sunarak, İzmir Havalimanından, Otogardan, Otelinizden, Sizi karşılamak üzere takım elbiseli,meselesinde profesyonel personellerimizle kurumsal hizmet vermekteyiz.

Personelin tamamı işinin ehli, ileri sürüş tekniklerine sahip, sertifikalı profesyonellerden oluşmaktadır. Vip araçlarla tıpkı zamanda transfer hizmeti alabilir A noktasından B noktasına kadar kusursuz bir seyahat gerçekleştirirsiniz. tüm şoförlü araç kiralama işlemlerinizde oluşabilecek aksaklıklarda sürat sınırın aşılması, park esnasında meydana gelen hasar vb pozisyonlarda hiç bir sorumluluğu üstlenmez, sadece günü keyifle geçirmekle meşgul kalırsınız. dilediğiniz bütün noktalara personelimiz sizleri ulaştırarak, siz işinize konsantre olurken kalan bütün detaylarla personelimiz ilgilenmektedir.

Tüm detaylar için bizleri irtibat numaramızdan arayabileceğiniz gibi,filomuzdan seçeceğiniz aracı şoförlü olarak kiralamak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Bornova şöförlü araç kiralama

İş seyahatleri, toplantılar ya da özel etkinliklerde düzgün diksiyon sahibi, presantable ve alanında deneyimli personellerimiz ile şöförlü oto kiralama hizmeti vermekteyiz.

DEVAMINI OKU

İzmir Şöförlü Araç Kiralama

Toplantı, düğün, konser ve benzeri özel etkinlik ve şehir içi ya da şehirler arası transferlerinizde ister kurumsal, ister bireysel son model araçlarımız ile şoförlü araç kiralama hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

DEVAMINI OKU

İzmir Havalimanı Şöförlü Araç Kiralama

Düğün, konser, toplantı gibi organizasyonlarınızda ya da iş seyahatleri ve şehir içi, şehirler arası transferlerinizde şoförlü ya da şoförsüz İzmir havalimanı şoförlü araç kiralama hizmetleri vermekteyiz.

DEVAMINI OKU